Przejdź do treści

Informacje o firmie Norck i często zadawane pytania

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat firmy Norck i często zadawanych nam pytań. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza.

Norck to firma zajmująca się technologiami produkcyjnymi z siedzibą w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, specjalizująca się w produkcji blach na żądanie, precyzyjnej obróbce CNC i druku 3D przy użyciu zaawansowanych technologii cyfrowych. Oprócz naszych możliwości stworzyliśmy cyfrową platformę produkcyjną dla naszych klientów, którzy za pośrednictwem Norck mogą uzyskać dostęp do ogromnej ilości umiejętności i możliwości najlepszych producentów w Niemczech, Europie i USA.

Nasza światowej klasy baza dostawców obejmuje niemieckich, europejskich i amerykańskich producentów wyrobów z blachy, obróbki CNC, druku 3D, formowania wtryskowego i kompozytów.

Podstawową misją Norck jest zabezpieczenie łańcucha dostaw naszych klientów poprzez zapewnienie, że nasi klienci mają zawsze i zawsze dostęp do produktów i usług, których potrzebują, po rozsądnych cenach, bez wahań cen i terminów dostaw, z jakością produktów i usług, które są poza ich oczekiwaniami.

Aby osiągnąć tę misję, rozwijamy technologię i niestrudzenie pracujemy jako zespół inżynierów mechaników, inżynierów sprzedaży, inżynierów łańcucha dostaw, projektantów produktów, inżynierów oprogramowania, inżynierów sztucznej inteligencji. Wymaga to również ulepszenia procesów projektowania pod kątem możliwości produkcyjnych, współpracy tylko z najlepszymi producentami w celu poszerzenia naszego dostępu do wysokiej jakości zdolności produkcyjnych i wreszcie, co najważniejsze, jak najdokładniejszego zrozumienia potrzeb naszych klientów.

Norck, wiodąca firma produkcyjna kierująca się technologią, wysokiej jakości danymi i sztuczną inteligencją, koncentruje się na produkcji doskonałej jakości części blaszanych, niestandardowych części i komponentów, szerokiej gamy części drukowanych 3D i listew. Jest to pojedyncze źródło dla wielu firm na całym świecie w zakresie produkcji blach, obróbki CNC, drukowania 3D i formowania.

Poza własnymi zdolnościami produkcyjnymi, Norck ma dostęp do ogromnej ilości zdolności produkcyjnych swoich najwyższej jakości partnerów w Europie i Stanach Zjednoczonych, co pozwala mu zapewnić swoim klientom produkcję w małych i dużych ilościach, szybkie prototypowanie i szeroki zakres usług produkcyjnych od blach od obróbki metali po druk 3D.

Norck to niemiecka firma z siedzibą główną w Mannheim w Niemczech i globalnymi biurami w Kalifornii w USA i Londynie w Wielkiej Brytanii.

Cyfrowa produkcja to koncepcja i nowy model biznesowy, w którym firma high-tech, która jest niezwykle wykwalifikowana w produkcji, podejmuje następujące obowiązki wobec swoich klientów:

1- rozwija narzędzia i platformy cyfrowe w celu poprawy możliwości produkcyjnych i procesu zakupowego.

2- dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej zdejmuje z rąk klientów kłopoty i trudności związane z zarządzaniem outsourcingiem produkcji.

3- na bieżąco ocenia jakość i kwalifikacje dostawców, aby nie było niespodzianek.

4- i co ważniejsze, zapewnia nieprzerwany łańcuch dostaw, zawsze wysoką jakość i brak nietypowych wahań cen.

Projektowanie pod kątem możliwości produkcyjnych, znane jako DFM, zapewnia, że zaprojektowane komponenty mogą być wytwarzane przy użyciu istniejącej technologii, co ma kluczowe znaczenie dla outsourcingu.

Najlepsi wykwalifikowani inżynierowie firmy Norck dokonają przeglądu Twojego projektu za pomocą naszego oprogramowania do projektowania z myślą o produkcji opartego na sztucznej inteligencji i w razie potrzeby przekażą informacje zwrotne.

Możesz zapoznać się z przewodnikami projektowymi Norck dotyczącymi obróbki CNC i wytwarzania blach.

Norck produkuje szeroką gamę produktów dla wielu gałęzi przemysłu. Skupiamy się głównie na wysokiej jakości częściach metalowych z różnych stali i innych metali, precyzyjnych częściach odpornych na zużycie do trudnych prac, niestandardowych komponentach wykonanych z materiałów takich jak węglik i tytan, części i zespoły z blachy, części z tworzyw sztucznych z drukiem 3D i formowanie wtryskowe.

Norck obsługuje wiele gałęzi przemysłu, w tym przemysł lotniczy, obronny, robotykę, motoryzację, produkty konsumenckie, elektronikę, energię, przemysł, sprzęt komputerowy, medycynę i edukację.

Jednak możliwości Norck nie ograniczają się do tych branż. Jeśli nie działasz w żadnej z tych branż i uważasz, że możliwości Norck są dla Ciebie odpowiednie, nadal poproś Norck o wycenę.

Wytwarzanie blach to proces, w którym wykorzystuje się arkusze metalu (aluminium, stal ocynkowana itp.) do produkcji elementów metalowych, które są używane jako samodzielna część lub jako część zespołu. Proces produkcyjny zwykle obejmuje wykrawanie/wykrawanie, ścinanie, cięcie laserem/plazmą/strumieniem wodnym, gięcie, gięcie krawędzi, formowanie, głębokie tłoczenie i ściskanie.

Obróbka CNC (obróbka sterowana komputerowo) oznacza proces, w którym komputer steruje trajektorią narzędzia obróbczego. Wykorzystuje wiele technik obróbki, takich jak frezowanie, wiercenie i cięcie. Nawet druk 3D to maszyna CNC.

Najpopularniejsze maszyny CNC mogą sterować ruchem narzędzia w 3 osiach, stąd nazwa obróbka 3-osiowa. Oprócz sterowania narzędziem, niektóre maszyny CNC sterują również przedmiotem obrabianym, obracając go wokół własnej osi (maszyna 4-osiowa) lub dwóch osi (maszyna 5-osiowa).

Druk 3D to proces wytwarzania addytywnego, który wykorzystuje kilka materiałów do produkcji części i zespołów. Pomaga przekształcać projekty w prototypy w skali zbliżonej do zaprojektowanego modelu. Jest używany głównie na najwcześniejszych etapach rozwoju produktu i może być stosowany w modelach koncepcyjnych, prototypach funkcjonalnych, oprzyrządowaniu, elektronice, jubilerstwie i medycynie.

Druk 3D wymaga modeli 3D CAD do wydrukowania części lub złożenia. Modele 3D można tworzyć za pomocą parametrycznego oprogramowania CAD, takiego jak Solidworks i CATIA V5, lub oprogramowania do modelowania Subdivision, takiego jak 3DS i Blender.

Formowanie wtryskowe to proces formowania tworzyw sztucznych, w którym stopione tworzywo sztuczne jest podawane do wnęki formy pod wysokim ciśnieniem. Forma jest wykonana z hartowanej stali i zawiera kształt części, która ma być formowana. Proces formowania wtryskowego jest stosowany do produkcji na dużą i średnią skalę ze względu na wysoki koszt wykonania formy.

Więcej informacji na temat możliwości firmy Norck w zakresie formowania wtryskowego można znaleźć tutaj.

Ponieważ Norck zapewnia precyzyjną obróbkę CNC, produkcję blach, zaawansowane drukowanie 3D i formowanie wtryskowe, lista materiałów jest ogromna i najprawdopodobniej jedna z największych.

Lista obejmuje tytan, węglik, różne stale narzędziowe, stale nierdzewne, stale węglowe, aluminium, różne tworzywa sztuczne, elastomer i płynny silikon.

Pełna lista znajduje się na naszej stronie z materiałami.

Uzyskanie wyceny od Norck jest dość proste. Po prostu wypełnij nasz formularz wyceny i prześlij rysunki lub dokumenty, które chcesz, abyśmy przejrzeli w celu wyceny części.

Tutaj możesz otrzymać swoją wycenę.

Nasz zespół technologiczny w Norck wierzy, że sztuczna inteligencja może wzmocnić inżynierów lub zautomatyzować proces bez interwencji człowieka.

Uważamy, że natychmiastowa wycena dla branży produkcyjnej nie jest jeszcze wystarczająco dojrzała, aby można ją było publikować na platformach cyfrowych. Modele uczenia maszynowego/głębokiego uczenia się, które działają jako wnioskowanie w celu dostarczania natychmiastowych wycen, od czasu do czasu zawodzą, powodując złe wrażenia klienta, a tym samym przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego.

Prośba o podwyższenie ceny lub zmiana czasu dostawy po zatwierdzeniu przez klienta ceny i czasu dostawy wygenerowanego przez system natychmiastowej wyceny nie jest czymś, co Norck jest zachwycony. Nasza branża wymaga doskonałej dokładności od stóp do głów.

To powiedziawszy, Norck używa aplikacji AI, aby wzmocnić swoich inżynierów w zakresie projektowania pod kątem możliwości produkcyjnych i ceny. Ale system tylko zwiększa nasz personel, a ostateczna cena i czas dostawy są zawsze obliczane na podstawie aktualnych parametrów iw czasie rzeczywistym przez naszych inżynierów.

Norck zazwyczaj dostarcza wycenę w ciągu kilku godzin do 24 godzin z laserową precyzją i uważamy, że jest to tego warte dla Norck i naszych klientów.

Jeśli nie masz rysunku części, dla której potrzebujesz wyceny, nasz zespół usług projektowych może sporządzić rysunek 3D/2D pojedynczej części lub całego zespołu. Na podstawie tych informacji możemy przedstawić rzeczywistą wycenę produkcji części.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach projektowych, kliknij tutaj.

Zdecydowana większość zdolności produkcyjnych Norck znajduje się głównie w Niemczech, Europie i Stanach Zjednoczonych.

W momencie składania zamówienia określamy, który z naszych własnych obiektów lub obiektów naszego partnera jest najbardziej odpowiedni dla zamówienia w oparciu o wymagania techniczne, wydajność, bliskość miejsca docelowego wysyłki i inne czynniki.

Decyzja o miejscu produkcji zamówienia jest podejmowana wyłącznie i starannie przez firmę Norck.

Norck przywiązuje dużą wagę i nacisk do wyboru swoich dostawców.

Wybieramy naszych dostawców na podstawie ich wyników w zakresie jakości, dostaw, ceny, spójności, zasobów ludzkich, wsparcia posprzedażowego i ich lokalizacji.

Ważne jest, aby nasi dostawcy byli jak najbliżej nas w Niemczech, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Możesz wysłać swoje zamówienie i dokumenty e-mailem do inżyniera sprzedaży w Norck.

Norck oferuje swoim klientom szeroki wachlarz warunków płatności. Warunki te są ustalane dla każdego klienta na podstawie jego wiarygodności, rocznej kwoty zakupu, historii płatności i innych czynników.

Możesz zapłacić kartą kredytową i przelewem bankowym (SEPA, Wire, ACH).

Nie przyjmujemy czeków bankowych i płatności gotówkowych.

Tak, w rzeczywistości firma Norck posiada licencję na produkcję ostrzy przemysłowych marki Baucor, noży maszynowych, narzędzi skrawających i stempli. Są to bardzo specjalne narzędzia, które wymagają wyjątkowej precyzji i szlifowania.

Więcej informacji na temat firmy Baucor można znaleźć tutaj, a możliwości szlifowania i ostrzenia firmy Norck tutaj.

Tak, nasi klienci mogą złożyć ogólne zamówienie w firmie Norck. W rzeczywistości zachęcamy naszych klientów do składania zamówień zbiorczych, jeśli mają szacunkowe roczne zapotrzebowanie na części i zespoły.

Tak, nasz system ma możliwość umożliwienia naszym klientom bezpiecznej płatności online i zapłaty za zamówienie kartą kredytową.

Twój inżynier sprzedaży w Norck prześle Ci bezpieczny link na Twój e-mail. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym e-mailu, aby bezpiecznie dokonać płatności online.

Tak, mamy opcje magazynowania dla naszego klienta, który składa ogólne zamówienie na swoje roczne potrzeby.

Zapewnia to dobrze zaplanowaną i wykonaną produkcję po naszej stronie oraz terminową dostawę po stronie naszych klientów.

Aby otrzymać program inwentaryzacji zaprojektowany specjalnie na potrzeby Twojej firmy, skontaktuj się z nami tutaj.

Tak, Norck zapewnia szczegółową kontrolę jakości i raporty z inspekcji wszystkich wyprodukowanych części lub części wybranych za pomocą różnych próbek statystycznych. Jeśli masz konkretne wymagania dotyczące pobierania próbek i/lub raporty z inspekcji oraz szablony, poinformuj nas o tym w momencie składania zamówienia w firmie Norck.

Współpraca z Norck skutecznie zmniejsza ryzyko wstrząsów w łańcuchu dostaw, nieprzewidzianych opóźnień, wahań cen i problemów z jakością. Oprócz własnych mocy produkcyjnych Norck ma doskonały dostęp do setek partnerów zajmujących się produkcją blach, obróbką CNC i drukiem 3D w całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

Norck prowadzi punktowy system dostawców, w którym każdy z jego setek dostawców jest oceniany na podstawie spójności dostawcy w zakresie jakości, ceny, dostawy i obsługi klienta.

Zdecydowaną większość naszych dostawców kontrolujemy na miejscu i na bieżąco określamy ich zgodność z naszymi potrzebami i wymaganiami.

Norck daje Twojej firmie możliwość zakupu dowolnego produktu w zakresie naszych możliwości w dowolnym czasie, miejscu i najwyższej jakości oraz w najszybszym czasie realizacji.

Norck sprawia, że zaopatrzenie Twojej firmy jest bardziej stabilne, niezawodne, z jednego źródła, a jednocześnie sprawdzone w walce z zagrożeniami w łańcuchu dostaw, takimi jak problemy z dostawami, problemy z jakością i wahania cen.

Odporność łańcucha dostaw to zdolność adaptacyjna przedsiębiorstw do łagodzenia i zmniejszania wszelkich możliwych negatywnych skutków nieoczekiwanych zdarzeń i zakłóceń w łańcuchu dostaw poprzez staranne planowanie, przygotowania i zarządzanie.

Możliwość dostępu Norck do setek certyfikowanych dostawców najwyższej jakości w zakresie obróbki CNC, produkcji blach, drukowania 3D i formowania wtryskowego zapewnia duże możliwości zmniejszenia lub całkowitego zmniejszenia negatywnych skutków wszelkich zakłóceń łańcucha dostaw dla firm na całym świecie.

Norck może stać się podstawą odporności Twojego łańcucha dostaw.

Tak, na żądanie podpisujemy umowy o zachowaniu poufności z naszymi klientami. Jednak zgodnie z charakterem modelu biznesowego Norck udostępniamy naszym dostawcom wszystkie rysunki, dane techniczne i inne dane oraz dokumenty naszych klientów. Żadna umowa, którą wypełniamy i podpisujemy, nie powinna ograniczać możliwości Norck w zakresie udostępniania takich dokumentów swoim dostawcom.

Z drugiej strony standardowo podpisujemy umowy o zachowaniu poufności ze wszystkimi naszymi dostawcami. Nasi dostawcy zobowiązują się do przechowywania wszystkich dokumentów, danych i rysunków naszych klientów tak, jakby były to ich własne tajne dokumenty.