Przejdź do treści

Przemysłowa

Definicja branży

Sektor przemysłowy obejmuje firmy, które projektują, rozwijają, produkują, wprowadzają na rynek i sprzedają maszyny, urządzenia, dostawy lub usługi dla firm produkcyjnych i budowlanych.

Wraz z odkryciem energii parowej, maszyny produkcyjne wykorzystały parę jako źródło energii i narodziła się produkcja przemysłowa. Często określa się ją mianem Przemysłu 1.0.

Około 1840 roku wynaleziono nowe systemy technologiczne wykorzystujące energię elektryczną jako źródło zasilania, co doprowadziło do powstania bardziej złożonych maszyn znanych jako Przemysł 2.0.

Trzecia rewolucja w sektorze przemysłowym rozpoczęła się wraz z wynalezieniem komputera około 1970 roku, co doprowadziło do automatyzacji niektórych procesów produkcyjnych. Przemysł 3.0 wprowadził zautomatyzowane systemy w liniach montażowych z automatycznymi i półautomatycznymi maszynami, które opierały się na wkładzie człowieka.

Obecnie jesteśmy w erze Przemysłu 4.0, który wykorzystuje inteligentne maszyny, które mogą wyzwalać działania, kontrolować się nawzajem i wymieniać bez interakcji z człowiekiem.

Technologie

Sektor przemysłowy wykorzystuje kilka technologii do rozwoju i produkcji, w tym:

-Wytwarzanie subtrakcyjne i addytywne
-Robotyka
-Mechatronika
-Nanotechnologia
-Sztuczna inteligencja
-Uczenie maszynowe
-Analityka big data
-Przemysłowy internet rzeczy
-Obliczanie w chmurze
-Obliczanie kognitywne
-5G

Możliwości firmy Norck

Firma Norck oferuje usługi projektowe i produkcyjne dla wiodących przemysłowych firm produkcyjnych i usługowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkt niestandardowy, czy o produkcję wielkoseryjną, mamy ekspertów i narzędzia, które pomogą Ci zrealizować Twoje projekty i zwiększyć produkcję dzięki wytwarzaniu na żądanie. Nasze usługi są specjalnie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Oferujemy następujące usługi:

- Konsultacje
- Rozwiązania techniczne
- Analizy naprężeń i termiczne

- Produkcja
-Szybkie prototypowanie (druk 3D, obróbka CNC, blacha, formowanie wtryskowe)
-Druk 3D
-Wysoko- i niskoseryjna produkcja sprzętu i części lotniczych
- Precyzyjna obróbka CNC
- Precyzyjne cięcie blach
-Produkcja blach
- Laser, Cięcie laserowe, plazmowe i strumieniem wody
-Tłoczenie
-Odlewanie
-Formowanie wtryskowe
- Grawerowanie laserowe
- Spawanie
- Mocowania, przyrządy i oprzyrządowanie
-Usługi montażowe

Oraz następujące wykończenia:

- malowanie proszkowe Obróbka CNC
- Malowanie proszkowe
- Anodowanie
- Chromowanie
- Śrutowanie
- Chropowatość powierzchni

- Formowanie wtryskowe
- Teksturowanie
- Wkładki gwintowane
- Tampondruk
- Grawerowanie laserowe

Blacha
- Malowanie proszkowe
- Anodowanie
- Nitowanie

- Produkujemy i wysyłamy nasze części pojedynczo, zmontowane, półfabrykaty lub gotowe.

NASZE USŁUGI

CO NORCK ROBI NAJLEPIEJ

DLACZEGO NORCK?

Artificial Intelligence Augmented

Sztuczna inteligencja rozszerzona

Firma Norck gromadzi i wykorzystuje tysiące punktów danych, aby wspomóc swoich inżynierów najnowocześniejszym systemem sztucznej inteligencji w celu lepszego projektowania i produkcji.

Innovation at Work

Innowacje w pracy

Poza tym, że jesteśmy firmą zajmującą się cyfrową produkcją rozszerzoną o sztuczną inteligencję, opracowujemy również niezwykle innowacyjne narzędzia produkcyjne, mocowania i oczywiście aplikacje programowe, takie jak RapidCAD, wysoce intuicyjna i innowacyjna internetowa aplikacja CAD.

Chain Resilience

Zmniejszenie ryzyka związanego z łańcuchem dostaw

Współpraca z firmą Norck skutecznie zmniejsza ryzyko związane ze wstrząsami w łańcuchu dostaw, nieprzewidzianymi opóźnieniami, wahaniami cen i problemami z jakością. Oprócz własnych możliwości, Norck ma dostęp do setek partnerów w zakresie produkcji blach, obróbki CNC i druku 3D w całej Europie i USA.

Access to Huge Capacity

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Oprócz własnych możliwości produkcyjnych Norck ma dostęp do setek najwyższej jakości dostawców usług w zakresie obróbki blach, obróbki CNC i druku 3D w całej Europie i USA, co czyni go jednym z wiodących producentów cyfrowych na świecie.

Green Driven

Green Driven

Norck zachęca swoich partnerów do neutralności węglowej i daje dostawcom zgodnym z zasadami neutralności węglowej pierwszeństwo przed tymi, którzy ich nie przestrzegają.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH MOŻLIWOŚCIACH

WIODĄCA EUROPEJSKA I AMERYKAŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ CYFROWĄ