Przejdź do treści

Zostań dostawcą Norck

Oprócz własnych zdolności produkcyjnych, firma Norck ma długą historię rozwijania i inwestowania w cyfrowe technologie produkcji w celu rozwijania i ulepszania systemów łańcucha dostaw swoich klientów. Łącząc naszą długą historię rozwoju technologii z wysokimi kwalifikacjami w zakresie produkcji części metalowych, plastikowych i kompozytowych, postawiliśmy sobie za cel stanie się źródłem numer jeden dla potrzeb naszych klientów w zakresie precyzyjnych części metalowych, plastikowych i kompozytowych.

Począwszy od początku 2020 roku, nasz świat doświadczył pandemii na skalę niewidzianą od czasów dżumy w epoce średniowiecza. Skutki pandemii miały i będą miały długotrwały wpływ na systemy łańcucha dostaw. Większość firm, a nawet krajów, pogodziła się z faktem, że ich zależność od niektórych producentów w niektórych krajach była w rzeczywistości zbyt duża. Skutkowało to dla nich wyższymi cenami, długimi czasami dostaw, obniżoną jakością w czasach kryzysu. Z drugiej strony większość firm wciąż odczuwa ból zadany im przez wybory z przeszłości.

Chociaż firma Norck rozpoczęła swoją podróż w kierunku produkcji cyfrowej na długo przed pandemią, poczuliśmy potrzebę zmiany pozycji i dostosowania naszej firmy do potrzeb świata po pandemii.

Naszą główną misją jest zabezpieczenie łańcucha dostaw naszych klientów poprzez upewnienie się, że nasi klienci mają dostęp do produktów i usług, których potrzebują przez cały czas i za każdym razem w rozsądnych cenach, bez wahań cenowych i terminów dostaw, z jakością produktów i usług przekraczającą ich oczekiwania.

Aby zrealizować tę misję, rozwijamy technologię i pracujemy niestrudzenie jako zespół inżynierów mechaników, inżynierów sprzedaży, inżynierów łańcucha dostaw, projektantów produktów, inżynierów oprogramowania, inżynierów sztucznej inteligencji. Wymaga to również udoskonalania procesów projektowania pod kątem możliwości wytwarzania, współpracy z najlepszymi producentami, aby poszerzyć nasz dostęp do wysokiej jakości możliwości produkcyjnych, i wreszcie, co najważniejsze, jak najdokładniejszego zrozumienia potrzeb naszych klientów.

Czym zajmuje się Norck?

Nasza cyfrowa firma produkcyjna ma na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z łańcuchem dostaw klientów poprzez uczynienie produkcji na żądanie łatwą i przystępną dla wszystkich firm. W tym celu przekształciliśmy wszystko w platformę cyfrową, gdzie klienci mogą uzyskać oferty na swoje precyzyjne części metalowe i plastikowe szybko i łatwo oraz uzyskać dostęp do naszych najlepszych wykwalifikowanych inżynierów, aby opracować i dostosować projekty.

Cenimy sobie współpracę z wysokiej jakości dostawcami, aby spełnić rosnące potrzeby naszych klientów. Poszukujemy partnerów do współpracy z najlepszymi dostawcami w zakresie obróbki blach, obróbki CNC, druku 3D, produkcji materiałów kompozytowych i produkcji tworzyw sztucznych.

Jakie branże obsługuje Norck?

Norck obsługuje szeroki zakres branż, w tym lotniczej, obronnej, motoryzacyjnej, robotyki, przemysłowej, produktów konsumenckich, elektroniki, medycznej, sprzętu, maszyn, energii, edukacji, produkcji koparki.

Aktywnie poszukujemy najwyższej jakości, bardzo zdolnych producentów, którzy służą tym branżom. Jesteśmy bardzo selektywni w naszych ocenach i wymagają pewnych certyfikatów dla każdej branży.

Co wyróżnia Norcka?

Precyzja, doskonała jakość, szybka dostawa i możliwość skalowania to cztery filary firmy Norck.

Nasza zautomatyzowana i przyjazna dla użytkownika platforma zapewni Ci, jako dostawcy, dostęp do rozległej sieci klientów, którzy czekają na realizację swoich projektów.

Norck zajmie się kłopotami związanymi z poszukiwaniem klientów, definiowaniem potrzeb, wymagań technicznych i negocjacjami, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na produkcji tylko u jednego klienta: Norck. Pomoże Ci to rozwinąć działalność i poszerzyć sieć dystrybucji i kanały sprzedaży w USA, Europie i poza nią.

Firma Norck ma doskonałe warunki płatności dla swoich dostawców - od przedpłaty do 30 netto.

Jakie możliwości powinna mieć Twoja firma?

Jeśli Twoja firma ma udokumentowany dorobek, referencje od klientów w Europie i Stanach Zjednoczonych, duże możliwości produkcyjne w zakresie precyzyjnego metalu, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych, a co ważniejsze doskonałe zasoby ludzkie, aktywnie poszukujemy najwyższej jakości producentów blach, firm zajmujących się obróbką CNC, które mogą produkować precyzyjne niestandardowe części metalowe i komponenty metalowe z szerokiej gamy materiałów, firm zajmujących się drukiem 3D i producentów komponentów z tworzyw sztucznych.

Czy jesteś zainteresowany zostaniem dostawcą dla firmy Norck?

Jeśli są Państwo zainteresowani, chętnie ocenimy kwalifikacje Państwa firmy, aby sprawdzić, czy spełniają one nasze wymagania.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, abyśmy mogli przesłać kopię naszego formularza oceny jakości dostawcy w celu rozpoczęcia procesu oceny kwalifikacji.

CO NORCK ROBI NAJLEPIEJ