Przejdź do treści

Dlaczego Norck?

Access to Huge Capacity

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Oprócz własnych możliwości produkcyjnych Norck ma dostęp do setek najwyższej jakości dostawców usług w zakresie obróbki blach, obróbki CNC i druku 3D w całej Europie i USA, co czyni go jednym z wiodących producentów cyfrowych na świecie.

Chain Resilience

Zmniejszenie ryzyka związanego z łańcuchem dostaw

Współpraca z firmą Norck skutecznie zmniejsza ryzyko związane ze wstrząsami w łańcuchu dostaw, nieprzewidzianymi opóźnieniami, wahaniami cen i problemami z jakością. Oprócz własnych możliwości, Norck ma dostęp do setek partnerów w zakresie produkcji blach, obróbki CNC i druku 3D w całej Europie i USA.

Artificial Intelligence Augmented

Sztuczna inteligencja rozszerzona

Firma Norck gromadzi i wykorzystuje tysiące punktów danych, aby wspomóc swoich inżynierów najnowocześniejszym systemem sztucznej inteligencji w celu lepszego projektowania i produkcji.

Innovation at Work

Innowacje w pracy

Poza tym, że jesteśmy firmą zajmującą się cyfrową produkcją rozszerzoną o sztuczną inteligencję, opracowujemy również niezwykle innowacyjne narzędzia produkcyjne, mocowania i oczywiście aplikacje programowe, takie jak RapidCAD, wysoce intuicyjna i innowacyjna internetowa aplikacja CAD.

Green Driven

Green Driven

Norck zachęca swoich partnerów do neutralności węglowej i daje dostawcom zgodnym z zasadami neutralności węglowej pierwszeństwo przed tymi, którzy ich nie przestrzegają.

Oprócz własnych zdolności produkcyjnych, firma Norck ma długą historię rozwijania i inwestowania w cyfrowe technologie produkcji w celu rozwijania i ulepszania systemów łańcucha dostaw swoich klientów. Łącząc naszą długą historię rozwoju technologii z wysokimi kwalifikacjami w zakresie produkcji części metalowych, plastikowych i kompozytowych, postawiliśmy sobie za cel stanie się źródłem numer jeden dla potrzeb naszych klientów w zakresie precyzyjnych części metalowych, plastikowych i kompozytowych.

Począwszy od początku 2020 roku, nasz świat doświadczył pandemii na skalę niewidzianą od czasów dżumy w epoce średniowiecza. Skutki pandemii miały i będą miały długotrwały wpływ na systemy łańcucha dostaw. Większość firm, a nawet krajów, pogodziła się z faktem, że ich zależność od niektórych producentów w niektórych krajach była w rzeczywistości zbyt duża. Skutkowało to dla nich wyższymi cenami, długimi czasami dostaw, obniżoną jakością w czasach kryzysu. Z drugiej strony większość firm wciąż odczuwa ból zadany im przez wybory z przeszłości.

Chociaż firma Norck rozpoczęła swoją podróż w kierunku produkcji cyfrowej na długo przed pandemią, poczuliśmy potrzebę zmiany pozycji i dostosowania naszej firmy do potrzeb świata po pandemii.

Naszą główną misją jest zabezpieczenie łańcucha dostaw naszych klientów poprzez upewnienie się, że nasi klienci mają dostęp do produktów i usług, których potrzebują przez cały czas i za każdym razem w rozsądnych cenach, bez wahań cenowych i terminów dostaw, z jakością produktów i usług przekraczającą ich oczekiwania.

Aby zrealizować tę misję, rozwijamy technologię i pracujemy niestrudzenie jako zespół inżynierów mechaników, inżynierów sprzedaży, inżynierów łańcucha dostaw, projektantów produktów, inżynierów oprogramowania, inżynierów sztucznej inteligencji. Wymaga to również doskonalenia procesów projektowania pod kątem możliwości wytwarzania, współpracy z najlepszymi producentami w celu poszerzenia dostępu do wysokiej jakości możliwości produkcyjnych i wreszcie, co najważniejsze, jak najdokładniejszego zrozumienia potrzeb naszych klientów.

Norck, wiodąca firma produkcyjna napędzana przez technologię, wysokiej jakości dane i sztuczną inteligencję, koncentruje się na produkcji doskonałej jakości części z blachy, niestandardowych części i komponentów, szerokiej gamy części drukowanych 3D i form. Jest to pojedyncze źródło dla szerokiej gamy firm na całym świecie w zakresie ich potrzeb związanych z produkcją blach, obróbką CNC, drukowaniem 3D i formowaniem.

Oprócz własnych mocy produkcyjnych, Norck ma dostęp do ogromnych mocy produkcyjnych swoich najwyższej jakości partnerów w Europie i USA, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom produkcję nisko- i wysokonakładową, szybkie prototypowanie oraz szeroki zakres usług produkcyjnych, od obróbki blach po druk 3D.

Podejście firmy Norck do produkcji oparte na sztucznej inteligencji maksymalizuje ogólną jakość produktów i usług, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów części i usług. Prowadzi to do wysokiej jakości produktów, lepszych programów magazynowych dla naszych klientów na całym świecie, lepszej widoczności dla zarządzania łańcuchem dostaw.

Zespół inżynierów produkcji, inżynierów mechnicznych, inżynierów jakości, inżynierów łańcucha dostaw, projektantów przemysłowych, inżynierów sztucznej inteligencji, naukowców zajmujących się danymi oraz programistów aplikacji pracuje w unikalny i spójny sposób, aby zapewnić Twojej firmie wysokiej jakości części i usługi produkcyjne, lepsze projektowanie pod kątem możliwości wytwarzania, a wszystko napędzane przez dane i sztuczną inteligencję.

Jako pojedyncze źródło wszystkich Twoich potrzeb produkcyjnych, Norck minimalizuje koszty ogólne, dywersyfikuje łańcuch dostaw i zmniejsza wpływ wstrząsów w łańcuchu dostaw, wahań cen i dostaw, poprawia projektowanie części pod kątem ich wytwarzania, znacząco poprawia jakość usług i części, które zlecasz na zewnątrz, minimalizuje ryzyko dostawców, zwiększa Twoją siłę nabywczą i dostarcza towary i usługi zgodnie z filozofią just in time.

OBSERWUJ MOŻLIWOŚCI FIRMY NORCK

NASZE USŁUGI

CO NORCK ROBI NAJLEPIEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH MOŻLIWOŚCIACH

WIODĄCA EUROPEJSKA I AMERYKAŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ CYFROWĄ